KONTYNUACJA ZAJĘĆ W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2024/2025

KONTYNUACJA ZAJĘĆ NA BASENIE DELFIN W SKOCZOWIE

Cały rok szkolny 2023/2024 już za nami. Dziękujemy za waszą energię, radość i zaangażowanie na każdej lekcji. Wasz uśmiech, obserwowanie waszych postępów i tego jak dobrze radzicie sobie w wodzie to dla nas największa nagroda !!!

Już teraz planujemy zajęcia w nowym roku szkolnym 2024/2025, abyście mogli kontynuować naukę w dogodnym terminie z Waszym ulubionym trenerem.

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń dotyczących Waszej kontynuacji nauki w kolejnym sezonie. Zgłoszenia na kontynuację przyjmujemy do końca lipca. Wszystkim tym, którzy wypełnią zgłoszenie kontynuacji do tego terminu – gwarantujemy miejsce w grupie w nowym roku szkolnym.

Wszyscy, którzy wypełnią poniższy formularz (do 31 lipca) – pod koniec sierpnia otrzymają informację z propozycją dotyczącą godzin zajęć i przydzielonych grup, wtedy dopiero wymagane będzie ostateczne potwierdzenie udziału w zajęciach naszej szkółki.

Zajęcia w NOWYM ROKU SZKOLNYM 2024/2025 odbywać się będą tak jak dotychczas we wtorki i czwartki w godzinach od 15.00 do 20.00

Co musisz zrobić aby zarezerwować miejsce? To bardzo proste – kliknij poniższy button i wypełnij ZGŁOSZENIE KONTYNUACJI ONLINE. To zajmie maksymalnie 1 minutkę!

Formularz wypełniają tylko rodzice, których dziecko uczęszczało na zajęcia grupowe w roku szkolnym 2023/2024.

... PLUSK PLUSK !