zapisy ...

ZAJĘCIA  2023 | 2024

Chciałbyś zapisać dziecko lub siebie na zajęcia nauki lub doskonalenia pływania ? - to trafiłeś idealnie. Oferujemy zajęcia indywidualne dla każdego oraz zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzimy w grupach 2x w tygodniu oraz jako jedyni mamy w ofercie grupy uczęszczające na zajęcia 1x w tygodniu, które chętnie wybierane są przez rodziców, których dzieci mają różne inne dodatkowe zajęcia w tygodniu. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 15.00 - 20.00

LEKCJE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

W ŚRODKU ROKU SZKOLNEGO CIĘŻKO JEST ROZPOCZĄĆ ZAJĘCIA GRUPOWE W GRUPIE POCZĄTKUJĄCEJ, DLATEGO W TAKIEJ SYTUACJI SUGERUJEMY I OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA KILKU LEKCJI INDYWIDUALNYCH (30 minutowych) PO KTÓRYCH DZIECKO ZDOBĘDZIE PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI I SWOBODNIE DOŁĄCZY DO GRUPY.

ZGŁOSZENIE NA ZAJĘCIA

GRUPY PŁYWAJĄCE

JEŚLI TWOJE DZIECKO UCZĘSZCZAŁO NA ZAJĘCIA W INNEJ SZKÓŁCE, BRAŁO LEKCJE INDYWIDUALNE, LUB MIAŁO JUŻ KONTAKT Z PŁYWANIEM A CHCESZ BY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 KONTYNUOWAŁO PRZYGODĘ Z PŁYWANIEM W FORMIE NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA W NASZEJ SZKÓŁCE --—> WYPEŁNIJ PONIŻSZE ZGŁOSZENIE <—-- I CZEKAJ NA KONTAKT Z NASZEJ STRONY !!!

Skontaktujemy się z tobą aby dopasować możliwie najlepszą opcję i odpowiednią grupę | FOCZEK | ŻABEK | REKINÓW | dla twojego dziecka.

ZGŁOSZENIE - CHCĘ PŁYWAĆ Z WAMI