zapisy ...

ZAJĘCIA GRUPOWE 2023 | 2024

Uruchamiamy zapisy na grupowe zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Zajęcia prowadzimy w grupach 2x w tygodniu oraz jako jedyni mamy w ofercie grupy uczęszczające na zajęcia 1x w tygodniu, które chętnie wybierane są przez rodziców, których dzieci mają różne inne dodatkowe zajęcia w tygodniu. Planowane rozpoczęcie zajęć 12 września 2023 | wtorek, i tak jak w poprzednich latach zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki w godzinach 15.00 - 20.00

 Aby łatwiej dopasować dziecko do odpowiedniej grupy proponujemy prosty i czytelny podział:

RACZKI  |  FOCZKI  |  ŻABKI  |  REKINY

Zajęcia grupowe /FOCZKI, ŻABKI, REKINY/ prowadzone są w grupach liczących max. 10-12 os., by trener swobodnie mógł poświęcić uwagę każdemu pływakowi z osobna.

Grupy początkujące RACZKÓW nie mogą być przeładowane, i aby uniknąć chaosu, przykuć uwagę dzieciaków by były bardziej skoncentrowane na zadaniach ruchowych – nasze grupy rozpoczynające przygodę z pływaniem liczą również max. 10-12 os. /1 trener + 1 trener|help/

RACZKIgrupy początkującei rozpoczynające naukę5 - 8 lat

FOCZKIgrupy początkującepływające na dużym basenie5 - 8 lat

ŻABKIgrupy podstawowe1/2 style pływackie6 - 10 lat8 - 12 + lat

REKINYgrupy zaawansowane3/4 style pływackie8-10 lat7-12+ lat10-12+ lat

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wybierz odpowiednią grupę i wypełnij formularz. W ciągu 48h otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia smsem na podany w zgłoszeniu nr telefonu. Jeśli twoje zgłoszenie dotrze do nas za późno, a inni będą szybsi, nie martw się, skontaktujemy się z tobą aby dopasować możliwie najlepszą opcję dla twojego dziecka.

GODZINA 15.00

zajęcia 1x lub 2x w tygodniu

RACZKI WTORKI

brak miejsc

RACZKI CZWARTKI

brak miejsc

RACZKI WT i CZW

brak miejsc

GODZINA 16.00

zajęcia 1x w tygodniu

RACZKI CZWARTEK

brak miejsc

GODZINA 17.00

zajęcia 1x w tygodniu

RACZKI WTORKI

brak miejsc

GODZINA 18.00

zajęcia 1x w tygodniu

RACZKI WTORKI

brak  miejsc

LISTA REZERWOWA

JEŚLI WSZYSTKIE MIEJSCA W GRUPACH POCZĄTKUJĄCYCH RACZKÓW ZOSTANĄ ZAREZERWOWANE. --—> WYPEŁNIJ PONIŻSZE ZGŁOSZENIE <—-- A MY W SYTUACJI ZWOLNIENIA SIĘ MIEJSCA LUB UTWORZENIA NOWEJ GRUPY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ ABY TWOJE DZIECKO MOGŁO ROZPOCZĄĆ NAUKĘ PŁYWANIA.

ZGŁOSZENIE - LISTA REZERWOWA

GRUPY PŁYWAJĄCE

JEŚLI TWOJE DZIECKO UCZĘSZCZAŁO NA ZAJĘCIA W INNEJ SZKÓŁCE, BRAŁO LEKCJE INDYWIDUALNE, LUB MIAŁO JUŻ KONTAKT Z PŁYWANIEM A CHCESZ BY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 KONTYNUOWAŁO PRZYGODĘ Z PŁYWANIEM W FORMIE NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA W NASZEJ SZKÓŁCE --—> WYPEŁNIJ PONIŻSZE ZGŁOSZENIE <—-- I CZEKAJ NA KONTAKT Z NASZEJ STRONY !!!

Skontaktujemy się z tobą aby dopasować możliwie najlepszą opcję i odpowiednią grupę | FOCZEK | ŻABEK | REKINÓW | dla twojego dziecka.

ZGŁOSZENIE - CHCĘ PŁYWAĆ Z WAMI

Cennik zajęć grupowych przedstawiony jest w KALENDARZU ZAJĘĆ i OPŁAT. Inaczej płacimy za miesiąc z większą ilością dni zajęciowych, a inaczej za miesiąc gdzie tych dni lekcyjnych jest mniej. Zawsze proporcjonalnie do ilości dni w niezmiennej stawce godzinowej. Jak zawsze oferujemy RABAT dla rodzeństw.

Nie możemy się już doczekać pierwszych lekcji. Czekamy na zastrzyk pozytywnej energii od wszystkich naszych dotychczasowych pływaków! Jak zawsze otoczymy opieką nowy narybek czyli wszystkie dzieciaki rozpoczynające przygodę z pływaniem. Jeśli pływałeś w innej szkółce – dołącz do jednej z naszych grup, aby móc porównywać swoje wyniki i postępy z innymi kursantami. Dodatkowo podczas lekcji grupowych zawiązują się przyjacielskie relacje, czasem pojawia się nutka rywalizacji. Ta ostatnia najbardziej widoczna jest w grupach starszych dzieci 12+. Nie ma w tym nic złego, ponieważ zdrowa konkurencja mobilizuje do lepszych osiągów.

STARTUJEMY  12 WRZEŚNIA