Wracamy do zajęć na basenie.

W związku z decyzją kierownictwa basenu, wracamy do zajęć już w najbliższy czwartek tj. 22.10.2020 r.  W związku z powyższym, pływalnia wprowadziła kilka nowych zasad. Pełny regulamin i nowe zasady obowiązujące na pływalni przedstawiamy poniżej:

1.Basen w Krytej Pływalni „Delfin” jest do odwołania czynny od poniedziałku do soboty według harmonogramu rezerwacji torów.

W niedziele i święta basen jest nieczynny.

2.Z basenu mogą korzystać tylko i wyłącznie grupy zorganizowane (szkoły, szkółki pływackie, kluby sportowe) pod opieką trenera według harmonogramu Krytej  Pływalni „Delfin”.

3.Z basenu nie mogą korzystać osoby indywidualne.

4.Osoby nie korzystające z zajęć na basenie nie mogą przebywać na terenie Krytej Pływalni „Delfin”.

5.Zakaz pobytu nie dotyczy pomieszczeń kręgielni i sali konsumpcyjnej z której mogą korzystać klienci z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

6.Dopuszcza się możliwość wejścia na teren Krytej Pływalni „Delfin” :

– opiekunów dokonujących płatności przy kasie, którzy po wyjściu ze strefy kasy  zobowiązani są opuścić teren Pływalni

– opiekunów dzieci do lat 7 wchodzący do szatni tylko i wyłącznie w celu pomocy oraz możliwości przekazania dziecka instruktorowi prowadzącemu naukę pływania, którzy po  wyjściu ze strefy szatni i kasy  zobowiązani są opuścić teren Pływalni

-klientów biura SOSiR.

7.Na basenie, jak i w całym obiekcie pływalni, obowiązuje noszenie osłon nosa i ust przez użytkowników, z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie.

8.Do obiektu mogą wejść wyłącznie osoby, które nie mają żadnych objawów jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych.

9.Przed wejściem na obiekt oraz przy jego opuszczaniu należy obowiązkowo zdezynfekować dłonie.

10.Osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szatni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.

11.W strefie wejścia na pływalnię, przy kasie, w szatni, w strefie z prysznicami, toaletach, na hali basenowej oraz w nieckach basenów, także podczas pływania należy zachować dystans społeczny z wyjątkiem osób wspólnie zamieszkujących.

12.Bezpośrednio przed kasą biletową może znajdować się jedna osoba. Oczekujący zachowują dystans społeczny stosując się do wyznaczonych stref przed kasą.

13.W strefie z prysznicami może przebywać maksymalnie 5 osób.

14.Mycia i dezynfekcji rąk oraz nakładania i zdejmowania maseczki należy dokonywać zgodnie z instrukcjami umieszczonymi w szatniach i toaletach.

15.Zabrania się siadania, odpoczynku i oczekiwania lub przedłużania pobytu w pomieszczeniach obiektu. Należy ograniczyć pobyt w obiekcie do  czasu kąpieli w basenie i przebrania się.

16.Do czasu odwołania wanna do hydromasażu będzie nieczynna.

17.Za brak możliwości skorzystania z danej atrakcji Klientom nie przysługuje zwrot pieniędzy.

 

Wszystkie dokonane wpłaty za te lekcje, które się nie odbyły 20.10.2020 r. (WTOREK) będą przeniesione na miesiąc LISTOPAD, i w listopadzie opłata za basen będzie następująca:

  • zajęcia 2 razy w tygodniu – opłata 140 zł zamiast 160 zł
  • WTORKOWICZE 1 raz w tygodniu – opłata 90 zł zamiast 120 zł
  • CZWARTKOWICZE 1 raz w tygodniu – opłata bez zmian 120 zł