plusk ...

ZAJĘCIA GRUPOWE 2020 | 2021

W związku z sytuacją epidemiologiczną, dołożyliśmy wszelkich starań aby wznowić zajęcia nauki i doskonalenia pływania, by mogły odbyć się w jak najbezpieczniejszych warunkach nie tracąc na swej efektywności. Dlatego w tym roku proponujemy kilka istotnych zmian.

Zajęcia grupowe odbywać się będą w mniejszych wręcz kameralnych grupach max. 8-10 os., tak by grupy nie były przeładowane a trener swobodnie mógł poświęcić uwagę każdemu pływakowi. W przypadku pełnego obłożenia danej grupy – sukcesywnie będą otwierane kolejne nowe. Aby łatwiej dopasować dziecko do odpowiedniej grupy stworzyliśmy prosty i czytelny podział: raczki, żabki i rekiny.

RACZKIgrupy początkującerozpoczynające naukę5 - 8 lat

ŻABKIgrupy podstawowe1/2 style pływackie6 - 10 lat7 - 12 lat

REKINYgrupy zaawansowane3/4 style pływackie6-10 lat7-12 lat10-12+ lat

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wybierz odpowiednią grupę i wypełnij formularz. W ciągu 48h otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia.

GODZINA 16.00

zajęcia 2 razy w tygodniu i 1 raz w tygodniu wtorek lub czwartek

RACZKI WTOREK 5-8

brak miejsc

RACZKI CZWARTEK 5-8

brak miejsc

ŻABKI 6-10

brak miejsc

ŻABKI 6-10

brak miejsc

LISTA REZERWOWA - DOWOLNA GODZINA

GODZINA 17.00

zajęcia 2 razy w tygodniu

RACZKI 5-8

brak miejsc

ŻABKI 7-12

brak miejsc

REKINY 7-12

brak miejsc

GODZINA 18.00

zajęcia 1 raz w tygodniu

RACZKI WTOREK 5-8

brak miejsc

ŻABKI WTOREK 7-12

brak miejsc

RACZKI CZWARTEK 5-8

brak miejsc

ŻABKI CZWARTEK 7-12

brak miejsc

GODZINA 19.00

zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu

REKINY 10-12+

brak miejsc

Cena lekcji nie ulega zmianie, zmienia się tylko sam system rozliczania. Inaczej zapłacimy za miesiąc z większą ilością dni zajęciowych, a inaczej za miesiąc gdzie tych dni lekcyjnych jest mniej. Zawsze proporcjonalnie do ilości dni w niezmiennej stawce godzinowej. Niezmienne pozostają też dni zajęć WTOREK i CZWARTEK, a także możliwość zajęć 2 razy w tygodniu i 1 raz w tygodniu w dedykowanych grupach. Jak zawsze oferujemy RABAT dla rodzeństw.

Nie możemy się już doczekać pierwszych lekcji po tak długiej przerwie. Czekamy na zastrzyk pozytywnej energii od wszystkich naszych dotychczasowych pływaków! Jak zawsze otoczymy opieką nowy narybek czyli wszystkie dzieciaki rozpoczynające przygodę z pływaniem. Jeśli pływałeś w innej szkółce – dołącz do jednej z naszych grup, aby móc porównywać swoje wyniki i postępy z innymi kursantami. Dodatkowo podczas lekcji grupowych zawiązują się przyjacielskie relacje, czasem pojawia się nutka rywalizacji. Ta ostatnia najbardziej widoczna jest w grupach starszych dzieci 12+. Nie ma w tym nic złego, ponieważ zdrowa konkurencja mobilizuje do lepszych osiągów.

STARTUJEMY 3 WRZEŚNIA