NAUKA PŁYWANIA PODCZAS WAKACJI

WAKACYJNA NAUKA PŁYWANIA NA BASENIE DELFIN W SKOCZOWIE

Hurra ! Wróciliśmy do pływania ! Wróciliśmy na basen !

Niestety obowiązujące obostrzenia i wymagania nie pozwalają nam prowadzić na chwilę obecną zajęć w dotychczasowej formule, ale ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań aby zajęcia mogły być maksymalnie efektywne.

Jednym z takich utrudnień, jest m.in. zakaz prowadzenia nauki zarówno indywidualnej jak i grupowej w aktualnych godzinach otwarcia basenu (15.00-22.00), tak by z możliwości pływania mogli skorzystać mieszkańcy i zwykli klienci. Rozumiemy taką sytuację, dlatego nasze zajęcia będą odbywały się poza tymi oficjalnymi godzinami otwarcia basenu, tym samym basen będzie w całości zarezerwowany i dostępny tylko dla nas.

Drugim utrudnieniem, jest ograniczenie ilości dzieci podczas korzystania z basenu. Maksymalnie mogą przebywać w wodzie 24 osoby, co daje w przypadku ilości torów 4 osoby/tor.

W związku z powyższymi postawionymi przed nami jako organizatorami takich zajęć wytycznymi, ruszyliśmy z zajęciami kontynuacji nauki i doskonalenia pływania. Na chwilę obecną przedstawiamy kolejne 2 terminy zajęć podczas wakacji.

– CZWARTEK (6 sierpnia) i WTOREK (4 sierpnia) – godzina zajęć 13.30-14.30.

Zajęcia będą prowadzone we wtorki i czwartki w czasie wakacji i zapisy będą realizowane na bieżąco w danym tygodniu poprzedzającym określony tydzień nauki. W przypadku pełnego obłożenia zajęć w danym tygodniu, w miarę możliwości i zapotrzebowania dołożymy kolejne godziny.

KOSZT ZAJĘĆ: 35 zł / za 1 lekcję 60 minut.

Z tej formy zajęć mogą skorzystać wszystkie dzieci, które dotychczas pływały już w dużym basenie. Ta forma, na chwilę obecną nie daje nam możliwości prowadzenia zajęć nauki pływania od podstaw. Dzieci będą na danych zajęciach podzieleni pod względem nabytych umiejętności, na tory, grupy i przydzieleni pod opiekę odpowiedniego trenera.

Chcesz zapisać dziecko na któryś z terminów lub oba, to proszę tylko o wypełnienie odpowiedniego krótkiego zgłoszenia. Z powodu przedstawionych ograniczeń co do ilości dzieci na zajęciach, pamiętaj, że wypełnienie zgłoszenia na dany termin jest równoznaczne z rezerwacją miejsca i tym samym z poniesieniem opłaty za zajęcia. W przypadku nieobecności na zajęciach, kwota nie będzie zwrócona.

Zapisz swoje dziecko na zajęcia. To bardzo proste – kliknij poniższy button i wypełnij ZGŁOSZENIE ONLINE. To zajmie maksymalnie 1 minutkę!

Gotowi do startu ? … START !!!

WTOREK | 4 SIERPNIA

20

AKTUALNA ILOSĆ DOSTĘPNYCH MIEJSC

CZWARTEK | 6 SIERPNIA

19

AKTUALNA ILOSĆ DOSTĘPNYCH MIEJSC

Wciągu 48h otrzymasz, na podany w formularzu numer telefonu – SMS potwierdzający przyjęcie zgłoszenia.

... CHCEMY JUŻ POPŁYWAĆ !