WESOŁE LATO 2019

WESOŁE LATO - co to takiego?

Wesołe Lato to obóz rekreacyjno-sportowy organizowany w formie półkolonii corocznie z ciekawą formą noclegu. Od 2008 roku wspólnie z Wesołą Zimą cieszy się dużą popularnością wśród dzieci, a tegoroczna edycja czyli WESOŁE LATO 2019 to już 23 nasz tego typu obóz. Dzieci każdego dnia realizują program pełen atrakcji pod okiem przyjaznej dzieciom wykwalifikowanej kadry opiekunów, mają zapewnione wyżywienie wg programu w tym smaczne obiady i suchy prowiant. W tegorocznej edycji „Wesołego Lata” nie zabraknie nowości: m.in: WESTERN CAMP w Zatorze – czyli niesamowity nocleg w kowbojskich dyliżansach! A to wszystko podczas 2 dniowego pobytu w ENERGYLANDII. Na dokładkę popłyniemy statkiem w rejs na Jeziorze Żywieckim. Poniżej szczegółowy plan obozu, jak wiecie na naszych obozach nie wieje nudą, również tego lata nie będzie inaczej!

NIE MA MIEJSCA NA NUDĘ

Zobacz videoklipy z naszej zabawy na Wesołym Lecie w latach poprzednich na naszym kanale YouTube! Każdego dnia inne atrakcje, codziennie paczuszka suchego prowiantu /owoc+napój+słodycz/ i smaczny obiad !

KAŻDEGO DNIA

Spotykamy się na parkingu przy basenie Delfin w Skoczowie.

Startujemy rano o godz. 9.00.

Wracamy o godz. 16.00.

Wyjątek to oczywiście nasz wyjazd do ENERGYLANDII i nocleg w WESTERN CAMPie, również nasz pobyt w Legendii nieco się przedłuży 🙂

5

AKTUALNA ILOŚĆ DOSTĘPNYCH MIEJSC 

!!! TYLKO PIERWSZY TYDZIEŃ !!!

16.04.2019

 

!!! OSTATNIE DODATKOWE MIEJSCA !!!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONADECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

5

!!! ZOSTAŁ TYLKO PIERWSZY TYDZIEŃ !!! AKTUALNA ILOŚĆ DOSTĘPNYCH MIEJSC /ostatnia aktualizacja 03.04.2019/

!!!  OSTATNIE MIEJSCA PIERWSZY TYDZIEŃ !!!